Kui eelmisel aastal pidime ürituse viiruse leviku tõttu ära jätma, siis sel aastal tahtsime vaatamata olukorrale tähtsat päeva siiski tähistada, kuid otsustasime seda teha veidi teisiti.

Sportlikult saab liikuda ka õues, mitte ainult spordihoones. Pealegi on see tervislikum ning praegusel ajal turvalisem: saab hoida distantsi, kuid samas olla ikka koos. Et lisada liikumisele põnevust, otsustasime korraldada otsimismängu. Kaasa tuli võtta taskulamp ja telefon, kuhu on alla laetud QR koodi lugemiseks vajalik äpp.

Neljapäeva õhtul kell 18:00 läks kolmel erineval marsruudil QR koodide kaudu vihjeid otsima ning ülesandeid lahendama 29 isa, vanaisa ja venda ning 33 algklassiõpilast. Lõpp-punktis koolimaja siseõuel ootas kõiki otsimismängus osalejaid maiustus ning isad-vanaisad said tänuks kiidukirja. Meie suureks rõõmuks oli osalisi tõesti palju. Täiskasvanutelt saime tagasisidet teekonna ja vihjete-ülesannete kohta, aga lastele oli kõige põnevam pimedas taskulampidega asukohti otsida.

Oleme rõõmsad, et üritus õnnestus ja saime palju positiivset tagasisidet.