Avinurme Gümnaasiumi õpilasel on võimalus kanda koolivormi, mis väärtustab kooli kultuuri ja rõhutab koolipere ühtekuuluvustunnet. Koolivormi elementideks on kooli sümboolikast inspireeritud kudumid (vestid ja kardiganid poistel, tüdrukutel, neidudel ja noormeestel ning pihikseelik tüdrukutel) ning koolimüts. Lisaks saab riietuse juurde valida koolivormielementidest koolilipsu, lehvi, polosärgi, püksid, seeliku, triiksärgi või pluusi. Koolivormi tellimine toimub lapsevanema poolt kogu õppeaasta jooksul ning vastavalt tellimiskeskkonnas olevatele hindadele.

Koolivormi tellimiseks tuleb lapsevanemal :
a) valida tellimislehelt sobivad tooted(tellimisleht asub manuses);
b) edastada Avinurme Gümnaasiumi meiliaadressile gymnaasium@avinurme.edu.ee märksõnaga "Koolivormi tellimus" järgmised andmed - õpilase nimi ja klass, tellitav toode ja toote suurus.
Kooli poolt kogutakse tellimused kokku ja edastatakse Norrison OÜ-le. Kauba ja arve saabudes võtab kool ühendust lapsevanemaga, kellele edastatakse kauba eest tasumiseks vajalikud rekvisiidid.
Info ja küsimused seoses koolivormiga: Kristina Pikas (Avinurme Gümnaasiumi õppealajuhataja)

Tüdruku koolivorm

Poisslapse koolivorm