Avinurme Gümnaasiumi teise klassi õpilased Rika Eliisa Abram, Lisenne Nigul ja Elisabeth Tamme osalesid 9. - 10. aprillil Õpilaste teadusfestivalil AHHAA keskuses Tartus. Meie kooli noored uurijad esitlesid tööd teemal “Meie lina lugu”. Huvilistele räägiti lina taime kasvatamist ja tutvustati vanaaja linatöid.

Tänavusel algkoolide uurimistööde konkursil osalesid 23 kooli õpilased üle Eesti. Konkursile esitati 59 tööd 127 autorilt. Lõppvooru pääses 25 parimat uurimustööd, kel oli võimalus Teadusfestivalil oma tööd tutvustada. Parimateks tunnustati kõik noored uurijad. Meie pälvisime Eesti Loodusmuuseumi eripreemia. Õpilasi juhendas 2.klassi õpetaja Triin Muna. Tänu- ja kiidusõnad oma tööd tutvustanud ja teadusfestivalil osalenud õpilastele ning õpetaja Triin Munale!