Tervisenädala raames osalesid õpilased küsitluses, kus uuriti unevõla esinemist meie kooli õpilaste seas. 17.aprillil oli võimalik täita ülesandeid terviserajal. Kahes terviseraja punktis olid liikumisülesanded, kus tuli proovile panna oma aju ja lihaste koostöö ning ka vastupidavus ja rütmitunne. kolmandas punktis tuli proovile panna oma tähelepanu ja koostöövõime ning koos sõbraga mängida põranda-trips-traps-trulli. Teadmisi sai testida neljandas punktis, kus tuli otsustada pakendite info alusel, milline jook on tervisele  kõige kasulikum ja reastada pudelid väärtuste skaalale. Viiendas punktis tuli teostada mälu- ja tähelepanuülesanne. Kuuendas punktis sai kooliõe kabinetis uurida, kuidas toimub abivajaja elustamine ning harjutada elustamist mannekeeni peal. Õpilased või meeskonnad, kes otsustasid terviseraja kõik punktid läbida, said koguda allkirju tervisetõendile ning osalesid tervislike auhindade loosimises. Tervisenädal lõppes 30.aprillil kooli öise sünnipäeva-terviseretkega, kus oli võimalik enda tervise ja oma kooli auks läbida 6-kilomeetrit.