10.-11.klasside majandus- ja ettevõtlusõpetuse valikkursuse õpilased korraldasid kursuse praktilise ülesandena 16.veebruaril sõbranädala kohviku. Algkapitali kohviku korraldamiseks kogusid õpilased ise aktsiate põhimõttel ning kasutati ka sponsorlust. Algkapitali kasutati vajalike toorainete ja lisavahendite ostmiseks. Tooted müügiks küpsetasid ja valmistasid õpilased kooli õppeköögis ise. Lisaks tegeleti müügi ning erinevate vajalike tegevustega enne ja pärast müüki. Müügilett ja kohvikulauad olid üles seatud aulasse. Menüüs olid viinerisaiad, soolased ja magusad muffinid, kirju koer, kohupiimavaht, tee ja kohv. Kogu koolipere sai vahetundides meelepäraseid oste teha ja kohapeal aega veeta. Kohvik sai palju positiivset tagasisidet.