Koolituse eesmärgiks on suurendada noorte teadlikkust liiklusohutusest ning suunata neid tegema õigeid valikuid. Koolituse tellija ja rahastaja on Transpordiamet ning läbiviija Lisasõit OÜ. Koolitus toimub aulas ning osalevad 8 ja 9.klassi õpilased. Koolituse pikkus on 90 minutit vahepausita.  Koolipoolne koordinaator on Kristina Pikas. Koolitusel käsitletavad teemad:  a) kaassõitja sõidukis ja grupikäitumine; b) sekkumisjulgus (kõrvaliste tegevustega mittetegelemine juhtimise ajal, ohutud viisid joobes juhi takistamiseks); c) alkoholi tarvitanud ja joobes juhi sõidukis kaasasõitmine (kas üksikult või mitmekesi); d) grupikäitumise mõjul turvavöö mittekinnitamine; e) juhi segamine; f) juhtimisõiguseta sõiduki juhtimine.