APRILL, 2024

4.aprill - Maakondlik saksa keele üritus 6.-7.klassi õpilastele

5.aprill - Mustvee valla lauluvõistlus "Peipsi ööbik"

9.-10.aprill - 2.klassi õpilaste osalemine õpilaste riiklikul teadusfestivalil

8.-12.aprill - Keelte BINGO

12.aprill - Maakondlik üritus 4.klassidele "Fun With English"

15.-19.aprill - Algklasside õuemängude nädal

15.-30.aprill - Tervisenädal

16.aprill - TÜ Teaduskooli bioloogia õpikoda 9.-12.klassi õpilastele

18.aprill - 12.klassi tutipäev

19.aprill - 6.-8.klassi õppereis Läti Vabariiki

19.aprill - 5.klasside piirkondlik õpivõistlus- õpioskuste talgud

30.aprill - Kooli öine sünnipäevaretk

 

MÄRTS, 2024

11.-17.märts - Võõrkeeltenädal

12.märts - TÜ Teaduskooli bioloogia õpikoda 9.-12.klassi õpilastele

12.märts - 1.-4.klasside õppekäik, etendus "Pipi Pikksukk" Mustvee Kultuurikeskuses

14.märts - Emakeelepäeva tähistamine

21.märts - Matemaatikavõistlus KÄNGURU

18.-22.märts - Lahtiste uste nädal lapsevanematele ja teiste koolide õpilastele

26.märts - Bioloogia olümpiaadi piirkonnavoor

28.märts - Lahtiste uste päev 9.klassi õpilastele 

28. märts - Easter Egg Hunt

 

VEEBRUAR, 2024

1.veebruar - Sooja kampsuni päev

12.-16.veebruar - Stiilinädal

13.veebruar - TÜ Teaduskooli bioloogia õpikoda 9.-12.klassi õpilastele

14.veebruar - Sõbrapäeva tähistamine

15.veebruar - Vastlapäeva tähistamine

15.veebruar - Piirkondlik ajaloo-olümpiaad

19.veebruar - Mälumäng "Eesti Vabariik 106" 5.-8.klassi õpilastele ja õpetajatele

22.veebruar - Mälumäng "Kas tunned Eestit?" 1.-4.klassi õpilastele

23.veebruar - Eesti Vabariigi aastapäevale pühendatud pidulik aktus

25.veebruar - 1.märts - Šoti tantsu huviringi õpilaste õppereis Šotimaale 

 

JAANUAR, 2024

10.-12.jaanuar - Bioloogia olümpiaadi koolivoor

10.jaanuar - Füüsikavõistlus "Kajakas"

12.jaanuar - Algklasside õppekäik Siili talvemaale

16.jaanuar - TÜ Teaduskooli bioloogia õpikoda 9.-12.kl õpilastele

26.jaanuar - Piirkondlik emakeeleolümpiaad

31.jaanuar - Piirkondlik matemaatikaolümpiaad

 

DETSEMBER, 2023

4.detsember - I advendi tähistamine

13.detsember - Jõulukontsert "Suurim kink" 

15.detsember - Jõululaat

19.detsember - 5.-8.klasside jõulupidu

20.detsember - 1.-4.klasside jõulupidu

20.detsember - 9.-12.klasside jõulupidu

 

NOVEMBER, 2023

1.november - Koolisisene matemaatikavõistlus Nuputa

3.november - 9.-12.klassi õppekäik Viljandisse

6.-10.november - Inglise keele koolisisesed olümpiaadid

8.november - 6.-9.klassi õppekäik Tallinnasse

9.november - Isadepäeva tähistamine algklassides

13.november - Avinurme ja Iisaku muusikakoolide õpilaste ühiskontsert

18.-26.november - Üleeuroopaline jäätmetekke vähendamise nädal

20. november - Pärandkultuuri tund

23.november - Karnevalipäev algklassides

28.november - TÜ Teaduskooli bioloogia õpikoda gümnaasiumile

29.november - Lingvistika piirkondlik olümpiaad

 

OKTOOBER, 2023

2.-6.oktoober - Muusikanädal

3.oktoober - Saksamaa taasühinemise tähistamine

5.oktoober- Õpetajate päeva tähistamine

6.oktoober - Ülekooliline liikumispäev

6.oktoober - 10.-12.klassi õpilaste osalemine JAEK üritusel

11.oktoober - Lastevanemate üldkoosolek

16.-19.oktoober - Rebaste nädal

20.oktoober - Matriklihommik

20.oktoober - Kastanimunade koksimise võistlus

20. oktoober - Algklasside Tartu Apollo kino ja Elistvere Looduskeskuse külastus

23.- 25.oktoober - Õpetajate koolitus- ja koostööpäevad

31.oktoober - TÜ Teaduskooli bioloogia õpikoda gümnaasiumile

31.oktoober - Halloweeni tähistamine

 

SEPTEMBER, 2023

5.september - 7.klass osaleb Peipsi järv- Narva jõgi õppeprogrammis

7.september - 9.klassi KIK õppekäik Iisaku Looduskeskuses

8.september - Osalemine Jõgeva maakonna meistrivõistlustel

11.september - Mustvee valla koolide 8.-9.kl õpilaste karjääripäev Avinurme Gümnaasiumis 

13.september - 3.klassi KIK õppekäik Endla Looduskeskuses

15. september - 2. klassi KIK õppekäik Endla Looduskeskusesse

22. september - 1. klassi KIK õppekäik Endla Looduskeskusesse

18.-22.september - Algklasside õuemängude nädal

25.-29.september - Teadlaste Öö Nädal

26.september - Euroopa Keeltepäeva tähistamine

26. september - TÜ Teaduskooli bioloogia õpikoda

 

JUUNI, 2023

1.juuni - Osalemine seebikarbirallil

3. juuni - Osalemine Jõgevamaa laulu- ja tantsupeol "Kolme kandi lood" Põltsamaal

5.juuni - Põhikooli loovtööde ning gümnaasiumiastme uurimistööde ja tehnoloogia  kursusetööde kaitsmine

5.-6.juuni - 6.klassi looduslaager

5.-7.juuni - 10.klassi Õppekäik Rootsi

7.juuni - Orienteerumispäev

7:juuni - Kooli sünnipäeva ja õppeaasta lõpu öine retk

8.juuni - Ülekooliline projektipäev

9.juuni - Viimase koolipäeva aktus 1.-8. ja 10.-11.klassile

22.juuni - Põhikooli lõpuaktus algusega kell 13.00 Avinurme Kultuurikeskuses

22.juuni - Gümnaasiumi lõpuaktus algusega kell 16.00 Avinurme Kultuurikeskuses

 

MAI, 2023

11.mai - 7.klassi õppekäik "Algus allikast" KIK- programmi raames

11.mai - Emadepäeva tähistamine algklassides

13.-20.mai - 10.klassi õpilased ja õpetaja Kristi Lõbu osalevad Erasmus+ noortevahetuses Saksamaal 

19.mai - 9.klassi õppekäik "Ida-Virumaa pinnavormide, reljeefi ja koosluse teke" KIK-programmi raames

19.mai - Kooliga tutvumispäev 1.septembril 2023 kooliteed alustavatele 1.klassi õpilastele

22.-26.mai - Olümpianädal- AG I kooliolümpiamängud

23. mai 1.-2. klassi õppekäik "Maastikumäng Iisaku looduskeskuses" KIK-programmi raames

23. mai 8. klassi õppekäik "Vee-elustiku uurimine" KIK-programmi raames

30.mai - 9.klassi tutipäev

31.mai - Juhtkonna vastuvõtt ainevõistlustel silmapaistvaid tulemusi saavutanud õpilastele, nende vanematele ja juhendajatele

APRILL, 2023

1.aprill - Kirjandusmängu finaalis osalemine

5.aprill - 5.-9.klassi õppekäik AHHAA teaduskeskusesse

6.aprill - Kohtumine kirjanik Kätlin Kaldmaaga

10.aprill - Noorte digipädevuse arutelu noorte digipädevuse rahvusvahelise uuringu raames

11.aprill - 7.-9.klassi õpilaste osalemine teadusfestivalil Eesti Rahva Muuseumis

12.aprill - Mustvee Muusikakooli Avinurme filiaali õpilaste kontsert

14.aprill - Maakondlik inglise keele üritus Fun with English meie koolis

17.-21.aprill - Algklasside õuemängude nädal

18.-19.aprill - Karjäärinõustamine 8., 9., 11. ja 12.klassi õpilastele

20.aprill - 12.klassi viimane koolikell- tutipäev

21.aprill - 5.-7.klassi õppekäik Fazeri tehasesse 

 

MÄRTS, 2023

13.-17.märts - Võõrkeeltenädal

14.märts - Emakeelepäeva tähistamine

16.märts - Matemaatikavõistlusel KÄNGURU osalemine

17.märts - Akzo Nobel Cup võrkpalliturniiril Paides osalemine

17.-21.märts - Algklasside emakeelenädal

23.märts - Kirjandusmängu maakondlik eelvoor

20.-24.märts - Lahtiste uste nädal, lastevanemate klassiõhtu

28.märts - Peipsi Koostöö Keskuse koolitus "Maailmaharidusest läbi haridusliku rollimängu" piirkonna haridus- ja noorsootöötajatele

 

VEEBRUAR, 2023

1.veebruar - Matemaatika piirkondlikul olümpiaadil osalemine

1.-8.veebruar - ySKILLS noorte digipädevuse rahvusvahelise uuringu 3.etapis osalemine

6.-10.veebruar - Stiilinädal

7.veebruar -  Turvalise interneti päev

9.veebruar - Sooja kampsuni päev

14.veebruar - Sõbrapäeva tähistamine

14.veebruar - Geograafia piirkondlikul olümpiaadil osalemine

15.veebruar - Liikumispäev

17.veebruar - Bioloogia piirkondlikul olümpiaadil osalemine

20.veebruar - Mälumäng "Eesti Vabariik 105" 5.-9.klassi õpilastele

21.veebruar - Vastlapäeva tähistamine

22.veebruar - Viktoriin "kas tunned Eestit?" 1.-4.klassi õpilastele

23.veebruar - Eesti Vabariigi 105.aastapäevale pühendatud pidulik aktus

 

JAANUAR, 2023

3.jaanuar - Õpetajate koostööpäev

9.jaanuar -  Algklasside õppepäev Tormas asuvas Talvekülas

17.jaanuar - Bioloogia olümpiaadi koolivoor

19.-20.jaanuar - Üleriigilise ühiskonnaõpetuse olümpiaadi 1.voorus osalemine 

20.jaanuar - Võrkpallivõistlus õpilased vs õpetajad ja vilistlased

23.jaanuar - Tehnoloogia kursusetööde kaitsmine

25.jaanuar - Inglise keele piirkondlikul olümpiaadil osalemine

25.jaanuar- Algas kooliolümpiamängude ettevalmistav periood

26.jaanuar - Keemia piirkondlikul olümpiaadil osalemine 

30.jaanuar - Eesti kirjanduse päeva tähistamine

31.jaanuar - Emakeeleolümpiaadi piirkonnavoorus osalemine

 

DETSEMBER, 2022

14.detsember - 9.klassi õppepäev Tartu Ülikooli Uurimislaboris

16.detsember - Jõululaat

20.detsember - 5.-8.klasside jõulupidu ja 1.-12.klasside päevakava

21.detsember - 1.-4.klasside jõulupidu, 9.-12.klasside jõulupidu ja 1.-12.klasside päevakava

Õpilastööde näitus koostöös raamatukoguga

 

NOVEMBER, 2022

2.november - 4.klassi õppekäik Tõravere Observatooriumi

9.november - Lahe Geograafiatund 7.-12.klassides

9.november - Inglise keele koolisisene olümpiaad 6.-9.klassi õpilastele

9.november - Mardipäeva tähistamine algklassides

10.november - Algklasside sportlik isadepäev

14.-18.november - A.S. Puškinile pühendatud üritus

23.-27.november - 10.-12.klassi õppekäik Euroscola programmi raames Strasbourgi Euroopa Parlamenti

25.november - Kadripäeva tähistamine algklassides

28.november - I advendi tähistamine

28.november - 3.kooliastme õppekäik Rakvere Teatrisse

30.november - Piirkondlikul lingvistikaolümpiaadil osalemine

 

OKTOOBER, 2022

3.oktoober - Saksamaa taasühinemise tähistamine saksa keele tundides

5.oktoober - Õpetajate päeva tähistamine

7.oktoober - Ülekooliline liikumispäev

10.oktoober - 6.klassi KIK õppekäik Iisaku Looduskeskusesse

14.oktoober - Kastanimunade koksimise võistlus

17.-21.oktoober - Rebaste nädal

20.oktoober - Kohtumine Epp Petronega

17.-21.oktoober - Matemaatika nädal

21.oktoober - Matriklihommik gümnaasiumiastmele

31.oktoober - Halloweeni tähistamine ja aardejaht

 

SEPTEMBER, 2022

2.september - Kohtumine kirjanik Anti Saarega

6.september - 3.klassi KIK õppekäik Iisaku Looduskeskusesse

7.september - 4.klassi KIK õppekäik Iisaku Looduskeskusesse

8.september - 5.klassi KIK õppekäik Iisaku Looduskeskusesse

14.september - 1.-4.klasside teatrikülastus, Rakvere Teatri etendus "Sirli, Siim ja saladused"

26.september - Euroopa Keeltepäeva tähistamine

26.- 30.september - Teadlaste Öö Nädal

28.september - AG lastevanemate üldkoosolek

29.september - Koolikontsert "Tik-Tok LIVE ehk Brassical tuleb taas!"