Lugupeetud lapsevanemad!

Tervitan Teid alanud kooliaasta puhul! Soovin jõudu oma laste toetamisel ja abistamisel!
Kutsun Teid mõtlema oma laste igakülgse arendamise peale – andkem neile ellu kaasa ka oskus mängida mõnda pilli, tunda ja nautida muusika võlumaailma.

Kutsun Teie lapsi astuma Mustvee Muusikakooli Avinurme osakonda õppima mõnda nendest toredatest pillidest: trompet, tromboon, tuuba, metsasarv. Neid kõiki õpetab Marti Suvi, kes on lisaks tegevmuusik – ta mängib Vanemuise teatri sümfooniaorkestris ja tunneb neid pille põhjani. Meie teine õpetaja on Henri Aruküla, kes õpetab saksofoni ja plokkflööti. Temagi esineb pidevalt erinevatel sündmustel.

Pillimängu õppimine annab püsivust, eesmärkide saavutamise rõõmu, koosmängu lusti ja hiljem, täiskasvanuna eluaegse toreda hobi. Või avaneb hoopis üks võimalik elukutse tulevikus?

Praegu on võimalik täiendava sisseastumise raames kuni 20. septembrini asuda õppima muusikakoolis. Selleks tuleb täita sisseastumisavaldus (vorm lisatud) ja saata see aadressil muusika@mustvee.eu. Kui Te ei tea, milline pill võiks Teie lapsele kõige paremini sobida, helistage mulle telefonil 5060827. Annan hea meelega nõu.

Parimate soovidega
Lauri Väinmaa