24.-26.11. toimus Avinurme Gümnaasiumis jõuluinglite meisterdamise töötuba. Kõiki õpilasi 1.-12. klassini haarava töötoa mõte tekkis soovist hoida Avinurme Gümnaasiumis sõbralikku ning sallivat õhkkonda ning lähendada õpilasi läbi ühistegevuse ja selle käigus üksteisega suhtlemise ning üksteise abistamise. Kiiresti lähenevad jõulupühad oli seejuures vägagi rahu õhkava temaatikaga. Kolmel järjestikusel päeval toimunud töötubades said kõik kooli õpilased valmistada endale päris oma, kena ning kvaliteetse jõuluingli, mida saab pühade saabudes kuusele kaunistuseks sättida või heale sõbrale kinkida. Noori oli juhendamas nukumeister Helve Alla, kes õpetab õpilasi meisterdama hingega ning on ise öelnud: „Oluline kogu tööprotsessi juures on head mõtted ja rõõm, mis salvestuvad inglis ja saadavad sind edaspidi.“ Nukumeistrit abistas Piret-Oliivia Ütt. Ettevõtmist toetas Õpilasliidu programm „Salliv Kool“. Enne kodudesse jõudmist leidsid kõik inglid koha kooli aula jõulukuusel.