Projekt "Jalgpall kooli!" on algatatud Eesti Jalgpalli Liidu (EJL) eestvõttel 2014.aastal ning tegevused planeeritud 2020. aasta lõpuni. Kooliprojekti sihtrühmaks on üldhariduskoolides 1.-5. klassis õppivad poisid ja tüdrukud. Iga projektis osalevat kooli külastatakse kuue aasta jooksul kaks või kolm korda. Meie kooli õpilased said esmakordselt projektist osa 2015/2016 õppeaastal.8.jaanuaril 2020.aastal külastasid kooliprojekti treenerid taas meie kooli. Külalistundides osalesid kõik 1.-5.klassi õpilased. Treenerid viisid spordisaalis läbi kaks tundi, kus lastega kõigeepalt vesteldi jalgpalli teemadel ja seejärel toimus juba praktiline tegevus. Iga laps sai palliga teha erinevaid harjutusi ja mängida võistkondlikke lõbusaid mänge. õpilastele üritus meeldis ning oleme rahul, et saime osa huvitavast ja sportlikust ettevõtmisest.