Ühe koolinädala jooksul on meie kooli kõikidel õpilastel võimalus osa saada rändnäitusest "Hoia, mida armastad!" Rändnäitus on pühendatud Eesti Looduskaitse 100.aastapäevale ning selle koostamist ja valmistamist on toetanud SA Keskkonnainvesteeringute Keskus. Meie kooli aitasid näitust organiseerida huvijuht Toomas Tikerperi ja loodusainete õpetaja Mare Allikas. Näitus paigaldati kooli aulasse ning selle ülespanekul olid abiks 9.klassi õpilased. Rändnäituse eesmärgiks on pöörata tähelepanu Eesti looduse mitmekesisusele ja kaitsele. Näitusel saab teada, milleks loodust kaitsta; mida, keda ja kuidas looduses kaitsta ning kuidas looduses käituda. Näitusel on õpilastel võimalus aktiivselt õppida- otsida loomakodusid, aidata loomi neid varitsevaid ohtusid vältida, võrrelda inimeste kodude mõju keskkonnale, mängida looduskaitseteemalist põrandamängu. Näitust külastavad kõik meie kooli õpilased loodusainete tundide raames.