Õppeaasta 2023/2024

Õppeaasta 2022/2023

Erasmus+ noortevahetuses Saksamaal (teemaks jätkusuutlikkus digitaliseeritud maailmas) osalesid neli 10.klassi õpilast, õpetaja Kristi Lõbu

Rahvusvaheline ySkills teadusprojekt (teemaks noorte digioskused), osalesid 8.-11.klassi õpilased; uurimisrühma esindaja ja meie kooli koordinaator Mari-Liis Tikerperi (Tartu Ülikool).

Õppeaasta 2021/2022

Erasmus+ noortevahetuses “"European Children's and Youth Council" Saksamaal osalesid üks 7. klassi ja neli 8. klassi õpilast - projektijuht Janne Juuse ( Mustvee Valla Hariduse Tugikeskus)

eTwinningu projekt “Magical Christmas Wall” võtsid osa 2.-3.klassi õpilased - koolipoolsed projektijuhid Janne Juuse ja Kaiel Altpere

Erasmus+ koolitus “Digital Youth Work” Saksamaal, osales 2 õpetajat - projektijuht Janne Juuse (MTÜ Nurmest)