MÄLUMÄNG 2015/2016

Avinurme Gümnaasiumi mälumängus osalejad 2015-2016 õppeaastal


VII mängu võitjad

I koht MARKS IKSIGA 
Merit Mölder, Richard Sepajõe, Andra Kaldma, Anete Pihlak, Heile-Liise Roone
 
II koht KESKMINE HINNE 2
Anastasia Šubina, Karin Kallavus, Mikk Kallavus, Martin Nõlvak, Silver Kuusk
 
III koht KOHT JA LAUR
Kelin Talirand, Helina Karo, Hanna-Triin Orastu, Keit Tammemeri, Laur Pärn
 
Täname võistkonda SHREK JA SÕBRAD (Margus Saldre, Markus Mölder, Danel Matrossov, Kaspar Karo. Hannah-Maria Peetso, Kenrich Korol) korraldamise eest.

VI mängu võitjad

I koht SHREK JA SÕBRAD
Margus Saldre, Markus Mölder, Danel Matrossov, Kaspar Karo. Hannah-Maria Peetso, Kenrich Korol
 
II koht KALAPULK
Kati Ambos, Helina Ärtis, Liis Renser, Kermo Kingu, Aigar Peetso, Rene-Kajar Paju
 
III koht CHAMPIONS
Karl Kask, Agneta Kaldma, Älis Ilves, Arina Sarapuu, Armand Pihlak, Henn Uuetoa
 
Täname võistkonda MARKS IKSIGA (Merit Mölder, Richard Sepajõe, Andra Kaldma, Anete Pihlak, Heile-Liise Roone)  korraldamise eest.

V mängu võitjad

I koht CHAMPIONS
Karl Kask, Agneta Kaldma, Älis Ilves, Arina Sarapuu, Armand Pihlak, Henn Uuetoa
II koht MARKS IKSIGA
Merit Mölder, Richard Sepajõe, Andra Kaldma, Anete Pihlak, Heile-Liise Roone
III koht KESKMINE HINNE 2
Anastasia Šubina, Karin Kallavus, Mikk Kallavus, Martin Nõlvak, Silver Kuusk
 
Täname võistkondi INSTEIN (Loore Pärn, Katrin Leeben, Kersti Kask, Indrek Oja, Kaupo Karo, Oleg Plotnikov, Antonina Niinepuu) ja MAKROELEMENDID (Rait Kivi, Cärol Harkmann, Kelli Kingu, Hanna Alberi, Minni Blum, Katrin Kaarama) korraldamise eest.

IV mängu võitjad
I koht MARKS IKSIGA
Merit Mölder, Richard Sepajõe, Andra Kaldma, Anete Pihlak, Heile-Liise Roone
II koht SHREK JA SÕBRAD
Margus Saldre, Markus Mölder, Danel Matrossov, Kaspar Karo, Hannah-Maria Peetso
III-4. koht KALAPULK 
Kati Ambos, Helina Ärtis, Liis Renser, Kermo Kingu, Aigar Peetso, Rene-Kajar Paju
III-4. koht KESKMINE HINNE 2
Anastasia Šubina, Karin Kallavus, Mikk Kalavus, Martin Nõlvak, Silver Kuusk
 
Täname võistkondi KOHT&LAUR (koosseisus Kelin Talirand, Helina Karo, Hanna-Triin Orastu, Keit Tammemeri, Laur Pärn) ja SUKASOKID (koosseisus Kristiine Talirand, Andra Leetberg, Taisy Toming, Saale Pärn)  korraldamise eest.

III mängu võitjad
I koht MARKS IKSIGA
Merit Mölder, Richard Sepajõe, Andra Kaldma, Anete Pihlak, Heile-Liise Roone
II koht SHREK JA SÕBRAD
Margus Saldre, Markus Mölder, Danel Matrossov, Kaspar Karo, Hannah-Maria Peetso
III koht KALAPULK
Kati Ambos, Helina Ärtis, Liis Renser, Kermo Kingu, Aigar Peetso, Rene-Kajar Paju

Täname võistkondi KESKMINE HINNE 2 (Anastasia Šubina, Karin Kallavus, Mikk Kalavus, Martin Nõlvak, Silver Kuusk) ja TÄIESTI MÕTTETUD (Veronika Kaldma, Erki Liuhka, Taavi Pillesaar, Teele-Ly Pappe, Heimo Pärna) korraldamise eest.


II mängu võitjad
I koht SHREK JA SÕBRAD
(Margus Saldre, Markus Mölder, Danel Matrossov, Kaspar Karo, Hannah-Maria Peetso)
II koht KESKMINE HINNE 2
(Anastasia Šubina, Katin Kallavus, Mikk Kallavus, Martin Nõlvak, Silver Kuusk)
III koht TÄIESTI MÕTTETUD
(Veronika Kaldma, Erki Liuhka, Taavi Pillesaar, Teele-Ly Pappe, Heimo Pärna)

Täname võistkonda KALAPULK (Kati Ambos, Helina Ärtis, Liis Renser, Kermo Kingu, Aigar Peetsokorraldamise eest.


I mängu võitjad

I koht MARKS IKSIGA
(Merit Mölder, Richard Sepajõe, Andra Kaldma, Anete Pihlak, Heile-Liise Roone)
II koht KOHT JA LAUR
(Kelin Talirand, Helina Karo, Hanna-Triin Orastu, Keit Tammemeri, Laur Pärn)
III koht KESKMINE HINNE 2
(Anastasia Šubina, Karin Kallavus, Mikk Kallavus, Martin Nõlvak, Silver Kuusk)

Täname õpetajaid korraldamise eest.

 

ManusSuurus
Mälumängu tulemused peale VII mängu31 KB
Mälumängu tulemused peale VI mängu31 KB
Mälumängu tulemused peale V mängu30.5 KB
Mälumängu tulemused peale IV mängu30.5 KB
Mälumängu tulemused peale III mängu29 KB
Mälumängu tulemused peale II mängu27.5 KB
Mälumängu tulemused peale I mängu26.5 KB