Huvitegevus ja treeningud 2017/2018 õppeaastal

HUVIRINGID JA TREENINGUD 2017-2018 õa

ESMASPÄEV


RING

VANUS

KELLAAEG

KOHT

JUHENDAJA

1.

Näitering

1.-5.kl

13.20-14.55

aula

Daisi Mäeots

2.

Korvpall

2.-6.kl

14.00-15.30

spordihoone

Martin Mölder

3.

Võrkpall

4.-7.kl

15.30-17.00

spordihoone

Martin Mölder

4.

Käsitööring

5.-9.kl

14.10- 15.30

käsitööklassis

Aili Rohtla

5.

Liiklusring

3.-4.kl

14.00- 15.30

kabinet 224

Kristina Pikas

6.

Kergejõustik

5.-12.kl

15.00-16.30

spordihoone

Heli Ambos



TEISIPÄEV


RING

VANUS

KELLAAEG

KOHT

JUHENDAJA

1.

Muinasjututund

1.-2.klass

12.15-13.00

raamatukogu

Heli Nigul

2.

Poistekoor

1.-5.kl

14.10-14.55

aula

Urve Tooming

3.

Kunstiring

1.-4.kl

14.05-15.30

kunstiklass

Triin Muna

4.

Kergejõustik

5.-12.kl

15.00-16.30

spordihoone

Heli Ambos

5.

Korvpall

2.-6.kl

15.00-16.30

spordihoone

Martin Mölder

5.

Võrkpall

8.-12.kl

18.00-19.30

spordihoone

Martin Mölder

6.

Aeroobika

7.-12.kl

19.30-20.30

spordihoone

Heli Ambos



KOLMAPÄEV


RING

VANUS

KELLAAEG

KOHT

JUHENDAJA

1.

Loovmäng

1.klass

12.15-13.00

aula

Marika Schasmin

2.

Mudilaskoor

1.-3.kl

13.20-14.05

aula

Urve Tooming

3.

Tantsuring

5.-9.kl

14.10-14.55

aula

Ülle Vaher

4.

Kergejõustik

1.-4.klass

14.10-15.30

spordihoone

Heli Ambos

5.

Korvpall

2.-6.kl

16.30-18.00

spordihoone

Martin Mölder

6.

Kergejõustik

5.-12.klass

15.30-17.00

spordihoone

Heli Ambos

7.

Robootika

alates 3.kl

17.00- 18.30

arvutiklass

Janek Romanovitš

8.

Saalihoki

alates 6.kl

18.30-20.00

spordihoone

Janek Romanovitš

9.

Pilliõpe


15.00-16.30

muusikaklass

Martin Mölder





NELJAPÄEV


RING

VANUS

KELLAAEG

KOHT

JUHENDAJA

1.

Muinasjututund

1.klass

12.15-13.00

Raamatukogu

Heli Nigul

2.

Loovmäng

2.klass

12.15-13.00

aula

Marika Schasmin

3.

Tantsuring

1.-4.kl

13.20-14.05

aula

Ülle Vaher

4.

Noortekoor

4.-12..kl

14.10-14.55

aula

Urve Tooming

5.

Kergejõustik

2.-4.kl

14.10-15.30

spordihoone

Heli Ambos

6.

Kergejõustik

5.-12.kl

15.30-17.00

spordihoone

Heli Ambos

7.

Korvpall

2.-6.kl

16.30-18.00

spordihoone

Martin Mölder

8.

Võrkpall

8.-12.kl

18.00-19.30

spordihoone

Martin Mölder

9.

Aeroobika

7.-12.kl

19.30-20.30

jõusaal

Heli Ambos



REEDE


RING

VANUS

KELLAAEG

KOHT

JUHENDAJA

1.

Kitarriring


13.20-14.55

Puhkeruum

Ain Kõiv

2.

Showtants

4.-5.kl

13.20-14.05

aula

Malle Kuusk

3.

Showtants

6.-7.kl

14.10-14.55

aula

Malle Kuusk

4.

Koolibänd


15.00-16.30

Puhkeruum

Ain Kõiv